نمایندگی بوش

نمایندگی بوش ، شاید برایتان پیش آمده باشد که تعمیرات لوازم خانگی را به فردی سپرده اید و نه تنها مشکل دستگاه شما برطرف نشده ، بلکه ایرادات بیشتری پیدا کرده است. اهمیت تخصص ویژه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی برندهای مهم و مطرح تجاری اهمیت بیشتری پیدا می کند. ایران بوش پیوسته با برگزاری دوره های ویژه تعمیرات تکنسین هایی زبده را آموزش می دهد که زیر نظر نمایندگی بوش به فعالیت حرفه ای می پردازند.

نمایندگی مرکزی بوش

تعمیرات لوازم خانگی از آن مشاغلی است که به تخصص ویژه ای نیاز دارد و هرکسی نمی تواند آن را به عهده بگیرد. بخصوص اگر لوازم خانگی از برند خاص تجاری باشد ، این الزام پررنگ تر می شود. ایران بوش به شما کمک می کند امور تعمیرات برند بوش را در یک مرکز تخصصی انجام دهید.

نمایندگی رسمی بوش

به محض اینکه لوازم خانگی بوش در خانه شما مشکلی پیدا کند می توانید با ایران بوش تماس بگیرید و تکنسین های تعمیرات ما در اسرع وقت در محل حاضر می شوند و پس از عیب یابی دستگاه ، گزارشی از مشکل و برآورد هزینه تعیین می کنند و در صورت رضایت شما ، اقدام به تعمیر در محل کار یا منزل شما می نمایند.

خدمات بوش

توصیه می شود برای تعمیرات لوازم خانگی بوش به تعمیرکاران معمول در محله یا منطقه خود اعتماد نکنید. همانطور که می دانید لوازم خانگی بوش سالهاست که در خانه های ما ماندگار است و تجربه خوبی از خود بر جای گذاشته است. با شرایط اقتصادی موجود تهیه چنین لوازمی از یک برند عالی مانند بوش هزینه های زیادی در بر دارد. با کمی دقت و مراقبت در نگهداری و سرویس لوازم خانگی می توانید از آنها سالیان سال به خوشی بهره ببرید. پس این را به خاطر داشته باشید که کار را همیشه به کاردان بسپارید.

نمایندگی بوش تهران

اینکه گاهی بتوانید ایرادات جزئی لوازم خانگی را خودتان رفع کنید خوب است ، اما در تعمیرات تخصصی حواستان به خسارات احتمالی هم باشد. ایران بوش به دلیل اینکه نمایندگی رسمی بوش می باشد شرایطی را فراهم کرده است که تعمیرات با قطعات اورجینال کارخانه انجام شود بنابراین با خیال آسوده به تکنسین های ما در ایران بوش اطمینان کنید.

همانطور که می دانید با وجود تحریم ها واردات لوازم خانگی برند خارجی با مشکل جدی مواجه شده و یا به شدت محدود شده است بنابراین می بایست بیش از گذشته از لوازم خانگی خود مراقبت کنید. بخصوص این موضوع در مورد برندهایی که دیگر وارد نمی شود اهمیت بیشتری دارد

نمایندگی مرکزی بوش

0+
تکنسین مجرب
0%
رضایتمندی مشتری
0+
سابقه فعالیت
0+
پروژه موفق

خدمات پس از فروش لوازم خانگی بوش

قطعات اورجینال

ایران بوش، بعنوان تنها مرکز خدماتی لوازم خانگی بوش همواره قطعات اصلی و با کیفیت را برای مشتریان محترم بوش استفاده خواهد کرد.

نیروهای متخصص و مجرب

تیم ایران بوش تیمیست متشکل از نیروهای مجرب و کارآزموده که پس از گذراندن دوره های بین المللی و داخلی تعمیرات لوازم خانگی بوش، اکنون آماده خدمت رسانی به مشتریان محترم بوش می باشند

سرعت بالای خدمات

ایران بوش، بعنوان نمایندگی مرکزی تعمیرات لوازم خانگی بوش با بهره گیری از سامانه هوشمند اطلاع رسانی نزدیکترین تکنسین را به شما معرفی خواهد کرد و در اسرع وقت در محل شما حضور خواهند داشت

رضایتمندی مشتری

رضایتمندی مشتریان بوش همواره یکی از اصلی ترین اهداف این شرکت بوده است. رابرت بوش، موسس کمپانی بوش بر این باور بود که ترجیح می دهد سرمایه خود را از دست بدهد تا اعتماد مشتریان را

کیفیت بالای خدمات

بر اساس آخرین آمار نظرسنجی مشتریان بوش، با افتخار اعلام می کنیم که تیم ایران بوش تا به الان موفق به کسب 96 درصدی رضایت مشتریان از خدمات انجام شده بوده و این تنها هدف ایران بوش می باشد.

قیمت زیرنظر اتحادیه

تیم ایران بوش به طور مستقیم زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی بوده و قیمت های ارائه شده برای خدمات مطابق با قیمت اعلام شده از سوی اتحادیه می باشد.

ترجیح می دهیم سرمایه مان را از دست بدهیم تا اعتماد شما را

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست